Přeskočit na obsah

Benefity

Benefit karta

Benefit Plus karta se využívá k úhradě vybraných benefitů, které si můžete sami vybrat na svém účtu Benefit Plus. Mezi možnosti jak kartu využít patří například: cestování, kultura, sport, knihkupectví, lékárny, optiky nebo booking.com.

Bezúročná půjčka

Společnost Kolibřík Vám nabízí možnost půjčit si na nenadálé výdaje u nás a BEZ ÚROKU. Výše půjčky může být až do výše jednoho Vašeho platu.

Colibri fond

Nabízíme pomoc a podporu potřebným v regionech v nichž působíme. Proto jsme u nás ve Skupině Kolibřík zřídili FOND POMOCI COLIBRI, který rozdá ze zisku naší společnosti minimálně 100.000 Kč ročně těm nejpotřebnějším.

Dotované volání

Zaměstnanci naší společnosti, mohou využívat speciální nabídku tarifů od O2 se slevou 38 %! Zaměstnanec bude pod hlavičkou naší firmy, ale faktura za službu jim bude chodit na jejich email.

Kino & Netflix

Naše filozofie je „Benefity na míru“ neboli „Benefity dle potřeb zaměstnanců.“ Vycházíme proto vstříc i těm zaměstnancům, kteří nenavštěvují kina.

Masáže

Společnost Kolibřík pro Vás připravila možností kvalitních profesionálních masáží v centru Brna, Prahy nebo Hradce Králové. Již od prosince 2021 máte možnost jednou měsíčně využít návštěvy maséra na náš účet!

Odměna za dop.

Skupina Kolibřík nabízí možnost získání odměny za doporučení nového zaměstnance.

Podpora dárcovství krve

Darování krve je významná a záslužná činnost, která každoročně zachrání nespočet lidských životů. Proto jsme se rozhodli Vás za každý odběr odměnit a dát Vám 500 bodů (odpovídá částce 500 Kč) navíc na Benefit kartu.

Jak benefitů využít?

Co je to Benefit Plus karta?

Benefit Plus karta se využívá k úhradě vybraných benefitů, které si můžete sami vybrat na svém účtu Benefit Plus. Mezi možnosti jak kartu využít patří například: cestování, kultura, sport, knihkupectví, lékárny, optiky nebo booking.com. Veškeré možnosti se dozvíte na webu https://www.benefit-plus.eu/. Svůj účet si můžete kdykoliv spravovat v internetové nebo mobilní aplikace Benefit Plus (AndroidiOS). V aplikaci se nachází více jak 12.000. benefitů u více než 9000 poskytovatelů. Body na Benefit Plus budou mít Kolibříci na svém kontě vždy nejpozději do 20. dne v měsíci. Pokud se tak nestane, obdrží od nás email s oznámením o zdržení.

Jak kartu získat?

Nárok na kartu Kolibříci získají automaticky při nástupu do naší společnosti. První body se do ní však nahrají až po třech týdnech od nástupu a Benefit Plus kartu Kolibříci obdrží cca 2 měsíce po nástupu.  Karta jim přijde v dopisu a spolu s ní také přihlašovací údaje na web, kde se dozví další podrobnosti.

Kolik bodů se za měsíc na kartu připíše?

Body se na účet načítají měsíčně (1 bod = 1 Kč). Do účtu každého zaměstnance je nahráván příslušný rozpočet, který odpovídá pravidlům dle zastávané pracovní pozice, úvazku a odpracovaným hodinám za kalendářní měsíc, včetně odečtení hodnoty stravného. Výpočet probíhá podle následujícího vzorce: (odchozené směny / pracovní fond v měsíci X maximální hodnota voucheru*) – nárok na stravenkový paušál = body na benefit kartu. Nutnou podmínkou je odpracování více než 60% pracovního fondu v měsíci. (*maximální hodnota voucheru je daná podle délky úvazku a typu klienta)

Společnost Kolibřík Vám nabízí možnost půjčit si na nenadálé výdaje u nás a BEZ ÚROKU.

Výše půjčky může být až do výše jednoho Vašeho platu. Pokud potřebujete překlenout čas do výplaty, ale nechce spadnout do dluhové pasti, ozvěte se nám na email benefity@csrteam.cz nebo oslovte Vašeho HR Business partnera.

Vše s Vámi individuálně probereme a budeme se snažit vyjít Vám maximálně vstříc.

Cítíme velkou společenskou odpovědnost vůči našim zaměstnancům, a proto nabízíme pomoc a podporu potřebným v regionech v nichž působíme. Proto jsme u nás ve Skupině Kolibřík zřídili FOND POMOCI COLIBRI, který rozdá ze zisku naší společnosti minimálně 100.000 Kč ročně těm nejpotřebnějším.

Na co lze finanční pomoc z fondu využít?

Přispíváme především na oblast Vašeho zdraví. Je před Vámi koupě drahé kompenzační pomůcky? Zvedl se Vám nečekaně doplatek za léky? Potřebujete kvůli svému zdraví do lázní a nemůžete si to dovolit? Dejte nám vědět, rádi Vám pomůžeme.

Jak zažádat o dar z Colibri fondu?

Napište nám na e-mail benefity@csrteam.cz, zeptejte se svého HR business partnera nebo vyplňte online formulář na této adrese: https://csrteam.cz/colibri-fond/ Víme, že je těžké požádat o pomoc. Pokud tedy víte o někom, kdo by si o pomoc sám nepožádal, ale kdo by ji potřeboval, dejte nám prosím vědět.

Zaměstnanci naší společnosti, mohou využívat speciální nabídku tarifů od O2 se slevou 38 %! Zaměstnanec bude pod hlavičkou naší firmy, ale faktura za službu jim bude chodit na jejich email. Platí pro zaměstnance po zkušební době včetně členů a členek overhead. K tomu potřebujeme znát pouze telefonní číslo a e-mail, na který vám bude chodit faktura. A jaké tarify nabízíme?

Aktuální přehled nabízených tarifů je k náhledu ZDE.

Jak přejít k operátorovi O2?

Při přechodu od jiného operátora k O2 potřebujeme kód OKU a telefonní číslo. Po předání těchto informací, trvá samotný převod 4 pracovní dny. Během toho nedojde k výpadku a po tuto dobu budete moci standardně využívat služeb předchozí společnosti. Následně se faktura/srážky ze mzdy platí poměrnou částí. Obdržíte novou Sim kartu s Vašim stávajícím telefonním číslem a od přechodu, bude Vaše číslo pod naší společností.

Co když budu od Kolibříka odcházet?

Je nutné doložit občanský průkaz, kde dle GDPR zabarvíte Vaši fotografii a strojově čitelné kódy. Následně bude číslo převedeno na Vaše rodné číslo. Tím se vyvážete z firemních podmínek a zároveň ztrácíte nárok na výhodné tarify. Tento převod trvá až 5 pracovních dnů. Jakmile bude telefonní číslo převedeno zpět na Vaše rodné číslo, vyžádáte/nebo z brány moje O2/ si zjistíte OKU kód a můžete číslo převést k jinému operátorovi.

Důležité: pokud budete chtít odejít od O2 dříve, než po uplynutí tří měsíců od doby, kdy jste začal využívat služeb O2, zaplatíte za každý měsíc 20% sankci z plné ceny tarifu. (Například: pokud po přechodu k O2 chcete hned po prvním měsíci od O2 odejít, zaplatíte za druhý a třetí měsíc 20 % sankci z původní ceny tarifu.)

Jak tarif získám?

Stačí napsat na email benefity@csrteam.cz a tam prosím uveďte, o jaký tarif máte zájem. Pokud si nejste jistí, poradíme Vám.

O2 výhody – aplikace plná slev!

O2 nám nabízí ke zlevněným tarifům také velké slevy a výhody. Stačí se pouze stáhnout aplikaci O2 výhody!

Jak pracovat s aplikací?

Jděte do aplikace Obchod Play nebo Apple Play, vyhledejte s stáhněte si aplikaci s názvem O2 výhody. Nainstalujte si ji do telefonu, vyberte si slevu a po vyzvání zadejte Vaše telefonní číslo, ze kterého aplikaci používáte. Prostřednictvím SMS Vám bude zaslán kód, který do aplikace zadejte. Při jakýchkoliv problémech s aplikací nás prosím kontaktuje na emailu benefity@csrteam.cz

Naše filozofie je „Benefity na míru“ neboli „Benefity dle potřeb zaměstnanců.“ Vycházíme proto vstříc i těm zaměstnancům, kteří nenavštěvují kina.

Platí i pro zaměstnance ve zkušební době a členy overhead?

Netflix platí pro zaměstnance ve zkušební době i pro overhead. Lístky do kina jsou pro všechny ve zkušební době včetně overheadu nebo pro uchazeče těsně před podepsáním smlouvy nebo před nástupem jako bonus. Od začátku ledna 2022 platí variace Benefit lístek do kina anebo kód pro Netflix. To znamená, že obdržíte buď: lístek do kina (1 x za měsíc) nebo Netflix (1 x na ¼ roku a není nárok na lístek do kina)

Jste-li z Prahy nebo Hradce Králové, dostanete rovnou lístek, který lze použít i přes web nebo na pokladně kina. Jste-li z Brna, dostanete číselný kód, a buď fyzicky na kase dáte číselný kód místo peněz nebo se můžete zaregistrovat na webu CinemaCity a tam si pak může zarezervovat i místo.

Společnost Kolibřík pro Vás připravila možností kvalitních profesionálních masáží v centru Brna, Prahy nebo Hradce Králové. Již od prosince 2021 máte možnost jednou měsíčně využít návštěvy maséra na náš účet! V rámci nabídky jsme Vám zajistili voucher na masáž. V případě, že byste chtěli využít masáž v delším rozsahu, jsme tomu nakloněni za podmínek spoluúčasti. To znamená, že bychom Vám zaplatili cenu jako u klasické masáže v hodnotě voucheru a Vy si doplatíte zbývající část.

Kam budete chodit?

Brno Ján Olejár, http://www.masazescenar.cz/, masazeolejar@gmail.com, adresa: Masarykova 31, 602 00 Brno, tel. 730 665 676.) Scenarterapie a masáže se nachází ve dvorním traktu historické budovy, v 1.patře. Vejdete do budovy a ocitnete se na recepci, pak se dáte vlevo skleněnými dveřmi do dvorního traktu. Po Vaši levé straně uvidíte vstup do budovy a vyjdete do  1. patra, kde zazvoníte na zvonek. POZOR, choďte nejdříve 10 minut před masáží, čekárna v době masáže není přístupná! Objednávejte se prosím (telefonicky či e-mailem) alespoň týden dopředu, odkazujte se na společnost sales24, s.r.o. Na místě nic neplatíte, pouze podepíšete, že masáž na Vaše jméno opravdu proběhla.

Prahahttp://pdstudio.cz/, adresa: přímo v budově NHQ na Radlické, tel. 724 881 939. Studio se nachází u západní recepce budovy NHQ vpravo za turnikety v prostorách čekárny a ordinace lékařů. Objednávejte se prosím telefonicky na čísle 724 881 939 nebo objednávkovým formulářem přímo na http://pdstudio.cz/ v sekci objednávky, popř. osobní návštěvou v salonu. Na výběr je z mnoha druhů ošetření od fyzioterapie, masáží, kosmetického ošetření aj.

Hradec KrálovéKarel Vaněk, adresa: E. Beneše 1411, Hradec Králové, tel. 730 665 676). Objednávejte se prosím telefonicky, pokud bude číslo nedostupné, právě probíhá masáž a masér Vám zavolá zpátky. Na místě nic neplatíte, pouze podepíše, že masáž na Vaše jméno opravdu proběhla. My pak zajistíme fakturaci.

Skupina Kolibřík nabízí možnost získání odměny za doporučení nového zaměstnance.

Jak získám odměnu za doporučení?

Tak, že nám doporučíte uchazeče o zaměstnání.

Jaká je výše odměny?

Pokud uchazeč uspěje na pohovoru, dostanete 3.000,-. Pokud u nás bude zaměstnaný i po konci zkušební doby, dostanete další 2.000,- Pozn.: odměna za doporučení neplatí pro overhead.

Darování krve je významná a záslužná činnost, která každoročně zachrání nespočet lidských životů. Proto jsme se rozhodli Vás za každý odběr odměnit a dát Vám 500 bodů (odpovídá částce 500 Kč) navíc na Benefit kartu, které můžete využít zcela libovolně v rámci programu Benefit plus.

Jak darování krve probíhá?

Celkově strávíte na odběrovém místě přibližně 50-100 minut. Postup vypadá následovně:

 1. šatna – odložíte si věci a dostanete dotazník dárce
 2. evidence – sestra zaznamená vaše údaje
 3. laboratoř – bude vám odebrán vzorek krve k předodběrovému vyšetření (analýza trvá asi 5 minut)
 4. vyšetřovna – lékař zkontroluje vyplněný dotazník a posoudí váš zdravotní stav
 5. občerstvení před odběrem – dostanete pečivo a nápoj
 6. vlastní odběr krve
 7. občerstvení po odběru – nápoj a drobná sladkost
 8. evidence – dostanete omluvenku do zaměstnání, potvrzení na odečet daní a stravenku
 9. šatna – vyzvednete si své věci a odcházíte

Jaké benefity kromě bodů na Benefit kartu můžete získat?

Máte nárok na pracovní volno s náhradou mzdy v den odběru krve. Snížení základu daně z příjmu o 3.000 Kč za každý odběr. Odměny za darování od Vaší pojišťovny můžete najít zde. Občerstvení zdarma bezprostředně po odběru. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, zda jste nebo nejste vhodný dárce.

Kde můžete darovat krev?

Brno

Fakultní nemocnice Brno, Transfuzní a tkáňové oddělení FN Brno, zkratka TTO
Jihlavská 340/20,
625 00 Brno, Bohunice
http://www.fnbrno.cz/to
adamcova.martina@fnbrno.cz
532 232 997

Hradec Králové

FN Hradec Králové – Transfuzní oddělení
Sokolská 581
500 03 Hradec Králové, Nový Hradec Králové
www.fnhk.cz
dotazy dárců: transf@fnhk.cz
objednání odběru: odberkrve@fnhk.cz
495 833 420

Praha

Ústav hematologie a krevní transfuze
U Nemocnice 2094/1
128 00 Praha, Nové Město
http://www.uhkt.cz/
martin.pisacka@uhkt.cz (primář), darce@uhkt.czevidence@uhkt.czdarce_PBPC@uhkt.cz
221 977 209

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, Fakultní transfuzní oddělení
U nemocnice 499/2
128 00 Praha, Nové Město
http://www.vfn.cz/
duskova.daniela@vfn.cz
224 963 112

IKEM, Autotransfuzní jednotka
Vídeňská 1958/9
140 00 Praha, Krč
http://www.ikem.cz
libuse.pagacova@ikem.cz
236 055 240

Fakultní Thomayerova nem. s polikl., Transfuzní oddělení
Vídeňská 800/5
140 00 Praha, Krč
http://www.ftn.cz
darci@ftn.cz
261 082 436

Ústřední vojenská nemocnice Praha, Oddělení hematologie a krevní transfuze
U Vojenské nemocnice 1200/1
162 00 Praha, Břevnov
http://www.transfuze-uvn.cz/
ohbkt@uvn.cz
973 203 217

FN Královské Vinohrady, Transfuzní oddělení
Šrobárova 1150/50
100 00 Praha, Vinohrady
www.fnkv.cz/
darci@fnkv.cz
267 163 062

Všeobecná fakultní nemocnice, Praha 2, Fakultní transfuzní oddělení
K interně 640
156 00 Praha, Zbraslav
www.vfn.cz
fto@vfn.cz
225 374 230

Balíček výhod od ČSOB

ČSOB připravila balíček nadstandardních výhod všem zaměstnancům společnosti Kolibřík po zkušební době včetně overhead. Jedinou podmínkou pro jejich využití je nechat zasílat mzdu na účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně.

ČSOB poskytuje 20 různých výhod všem zaměstnancům Kolibříka. Všechny výhody nalezente na www.motivacniprogram.csob.cz

 1. Nechat si posílat mzdu na účet ČSOB nebo Poštovní spořitelny
 2. Při sjednávání výhod předložit kartu zaměstnance nebo potvrzení o zaměstnání
 1. Kontaktujte pracovníky banky dle svého místa pracoviště nebo bydliště
 2. Domluvte si termín návštěvy
 3. Během návštěvy klientského pracovníka ČSOB je třeba mít u sebe kartičku zaměstnance nebo potvrzení o zaměstnání (potvrzení získáte na benefity@kolibrikcsr.cz

Kontakty na klientské pracovníky

Máte dotazy ohledně firemních benefitů?

Napište nám

Momentálně pracujeme na novém systému benefitů. Chceme pro Vás benefity na míru, ale hlavně benefity srozumitelné a přehledné. Prosíme Vás tímto o trpělivost a zároveň Vás chceme podpořit v čerpání aktuálních benefitů. Přehled aktuálních benefitů zjistíte na HR lince nebo nám prosím napište email na benefity@kolibrikcsr.cz, kde Vám naše zkušené kolegyně zodpoví všechny otázky ohledně toho, co aktuálně platí. Stejně tak Vás prosíme, pokud máte jakékoliv nápady nebo připomínky, opět se na nás obraťte. Uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu.
Napsat e-mail

HR linka - první pomoc pro kolibříky

tel: 773 099 939
e-mail: personalni@kolibrikcsr.cz

HR linka slouží pro všechny zaměstnance společnosti Kolibřík. Telefon Vám zvednou pracovnice administrativního týmu a jsou připraveny s Vámi řešit směny, smlouvy, podklady ke mzdám, výplatní pásky, potvrzení průměrných výdělků, nástupní a výstupní dokumenty a mnohé další situace, které se týkají Vaší práce u Kolibříka!

Pokud se Váš hovor nebude týkat HR, ale bude zasahovat do jiné oblasti, naše pracovnice Vás přepojí tam, kde Vám budeme umět pomoci.

Volat můžete každý všední den od 8:00 do 13:00.

Pracovnice administrativního týmu udělají vše, co bude v jejich silách, aby našli odpovědi na Vaše otázky. Někdy je však nutné zkontaktovat i další osoby nebo instituce. Pro tyto případy Vám garantujeme, že svou odpověď dostanete nejpozději do 72 hodin od Vašeho hovoru.

Hovor na HR linku je zpoplatněn stejnou částkou, jako Váš běžný hovor. Pokud Vám to z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje můžete nám napsat email na personalni@kolibrikcsr.cz nebo nás prozvonit a my Vám zavoláme zpátky.

Těšíme se na všechny Vaše otázky a podněty!